Usługi

Naprawa i serwis telewizorów TV (LCD, LED, Plazma)

Wykonujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich marek telewizorów LCD, LED oraz Plazma. A w tym między innymi: Sony, Panasonic, LG, Samsung, Toshiba i wielu innych. Posiadamy duży zasób podzespołów oraz oprzyrządowanie niezbędne do wykonania szybkich i profesjonalnych napraw. Większość usług wykonywanych jest w domu u klienta co skraca czas naprawy i obniża koszty usługi. W przypadku większych i bardziej skomplikowanych napraw TV – wykonujemy naprawy w naszej placówce we Wrocławiu lub w miejscowości Węgry. Naprawa TV w obecnym czasie – to również dobre szkolenie pracowników oraz wiedza z zakresu najnowszych technologii dotyczących elektroniki i najnowszych trędów stosowanych przy produkcji telewizorów wiodących marek na rynku. Wykonujemy też serwis TV i monitorów w siedzibie u klienta lub domu. Posiadamy własny transport oraz potrzebny sprzęt do szybkiej diagnostyki elektronicznej oraz naprawy potrzebnych podzespołów na miejscu.

Wymiana matryc LCD, LED w monitorach i telewizorach

01.

Zajmujemy się także wymianą matryc w telewizorach LCD oraz LED. W ofercie posiadamy matryce o rozmiarach takich jak 26″, 32″, 37″, 40″, 42″, 46″, 47″, 50″, 52″, 55″.
Cena matrycy zależy od wielkości oraz rodzaju matrycy, przykładowa cena matrycy HD-Ready 32″ z montażem wynosi 450 PLN. Wymiany matryc dokonujemy wyłącznie w serwisie, nie prowadzimy sprzadaży matryc bez montażu.

W telewizorach plazmowych nie wymieniamy matryc!

Wykonujemy usługi wyjazdowe na terenie Wrocławia i okolic (do 10 km), zapewniamy transport w przypadku naprawy w serwisie. Serwis wyjazdowy działa w godzinach od 14.00 do 20.00. Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z naszym pracownikiem.

Na wykonane usługi udzielamy gwarancji 3 miesięcy na naprawę telewizora oraz 6 miesięcy na wymianę matrycy LCD. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych matrycy lub uszkodzeń dokonanych z winy użytkownika.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA​

1. Jak dostarczyć do nas telewizor w celu wymiany matrycy lub naprawy?

Aby dostarczyć do nas telewizor mogą Państwo zrobić to osobiście dostarczając telewizor bezpośrednio do serwisu lub do punktu przyjęć sprzętu. Mogą Państwo także skorzystać z firmy kurierskiej – telewizor powinien być zapakowany w oryginalny karton lub opakowanie zastępcze. Średni koszt przesyłki to od 50 – 60 PLN w zależności od firmy kurierskiej. Adresy na które można dostarczyć telewizor podane w stopce strony

2. Jaki jest koszt ekspertyzy sprzętu?

Ekspertyza jest bezpłatna w ramach wykonanej usługi. W przypadku rezygnacji z usługi klient ponosi koszty ekspertyzy sprzętu, które wynoszą od 30 do 50 zł.

Numer konta

Jeżeli chcą Państwo przesłać telewizor do naprawy lub wymiany matrycy należy wysłać zapakowany telewizor na podany niżej adres:

Serwis LCD Robert Podsiadło

ul. Młyńska 2, 55-020 Węgry

nr. konta (mBank): 70 1140 2004 0000 3102 5896 2670

Naprawa i serwis telewizorów Wrocław

Solidne i profesjonalne usługi serwisowe z wieloletnim doświadczeniem