• Wymiana matryc, naprawa telewizorów LCD Wrocław, serwis LCD
 • Sprzedaż telewizorów Wrocław, używane telewizory Wrocław
 • Serwis LCD Wroclaw - Serwis RTV - Naprawa LCD Wrocław - kilka słów o firmie.
 
Kontakt z serwisem TV

Oferta Serwisu LCD


 

Nasza firma zajmuje się naprawą telewizorów LCD, plazmowych, CRT oraz monitorów. Poniżej znajduje się krótki opis niektórych z naszych usług:

 
 • Naprawa i serwis telewizorów TV (LCD, LED, Plazma)

  Wykonujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich marek telewizorów LCD, LED oraz Plazma. A w tym między innymi: Sony, Panasonic, LG, Samsung, Toshiba i wielu innych. Posiadamy duży zasób podzespołów oraz oprzyrządowanie niezbędne do wykonania szybkich i profesjonalnych napraw. Większość usług wykonywanych jest w domu u klienta co skraca czas naprawy i obniża koszty usługi. W przypadku większych i bardziej skomplikowanych napraw TV - wykonujemy naprawy w naszej placówce we Wrocławiu lub w miejscowości Węgry. Naprawa TV w obecnym czasie - to również dobre szkolenie pracowników oraz wiedza z zakresu najnowszych technologii dotyczących elektroniki i najnowszych trędów stosowanych przy produkcji telewizorów wiodących marek na rynku. Wykonujemy też serwis TV i monitorów w siedzibie u klienta lub domu. Posiadamy własny transport oraz potrzebny sprzęt do szybkiej diagnostyki elektronicznej oraz naprawy potrzebnych podzespołów na miejscu.
 • Wymiana matryc LCD, LED w monitorach i telewizorach

  Zajmujemy się także wymianą matryc w telewizorach LCD oraz LED. W ofercie posiadamy matryce o rozmiarach takich jak 26", 32", 37", 40", 42", 46", 47", 50", 52", 55".
  Cena matrycy zależy od wielkości oraz rodzaju matrycy, przykładowa cena matrycy HD-Ready 32" z montażem wynosi 450 PLN. Wymiany matryc dokonujemy wyłącznie w serwisie, nie prowadzimy sprzadaży matryc bez montażu.


  W telewizorach plazmowych nie wymieniamy matryc!

 • Naprawa monitorów LCD, LED

  Wykonujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich marek monitorów LCD oraz LED. Średni koszt naprawy monitora wynosi od 100 do 150 PLN.
 • Komputery stacjonarne

  Od strony technicznej zajmujemy się naprawą oraz modernizacją komputerów. Do naszych usług należą także konfiguracja internetu, instalacja systemu, skanowanie antywirusowe oraz zabezpieczenie systemu.
 • Sprzęt audio-video

  Naprawiamy sprzęt audio-video m.in amplitunery, odtwarzacze DVD, Blu-Ray, kina domowe.

Wykonujemy usługi wyjazdowe na terenie Wrocławia i okolic (do 10 km), zapewniamy transport w przypadku naprawy w serwisie. Serwis wyjazdowy działa w godzinach od 14.00 do 20.00. Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z naszym pracownikiem.

Na wykonane usługi udzielamy gwarancji 3 miesięcy na naprawę telewizora oraz 6 miesięcy na wymianę matrycy LCD. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych matrycy lub uszkodzeń dokonanych z winy użytkownika.

FAQ
 
1. Jak dostarczyć do nas telewizor w celu wymiany matrycy lub naprawy ?
Aby dostarczyć do nas telewizor mogą Państwo zrobić to osobiście dostarczając telewizor bezpośrednio do serwisu lub do punktu przyjęć sprzętu. Mogą Państwo także skorzystać z firmy kurierskiej - telewizor powinien być zapakowany w oryginalny karton lub opakowanie zastępcze. Średni koszt przesyłki to od 50 - 60 PLN w zależności od firmy kurierskiej. Adresy na które można dostarczyć telewizor podane są w zakładce kontakt.

 

2. Jaki jest koszt ekspertyzy sprzętu ?
Ekspertyza jest bezpłatna w ramach wykonanej usługi. W przypadku rezygnacji z usługi klient ponosi koszty ekspertyzy sprzętu, które wynoszą od 30 do 50 zł.
 
Kontakt z serwisem TV

Wspierane marki


 
 
Philips Sony Asus Grundig Toshiba LG Hitachi Fujitsu Panasonic